*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Facebook Instagram

Mokyklos kviečiamos išbandyti „EdTech“ sprendimus švietimui

Mokyklos kviečiamos išbandyti „EdTech“ sprendimus švietimui

Mokyklos kviečiamos į  „EdTech“ – inovatyvių mokymo(si) priemonių – testavimus mokyklose. Registracija atvira iki rugsėjo 19 dienos:

Testavimai mokyklose yra NEMOKAMI. Mokyklos gali pasirinkti VIENĄ tiekėją, su kuriuo norėtų bendradarbiauti. Tačiau, esant dideliam poreikiui, tiekėjams gali trūkti laiko ir resursų aprūpinti visus norinčius todėl siūloma pažymėti 3 prioritetinius tiekėjus, kurių mokykla pageidauja. Pasirenkant teikėją, mokykloms rekomenduojama konsultuotis su savivaldybe, kad pasirinkti sprendimai atspindėtų ne tik mokyklos, bet ir visos savivaldybės poreikius. 

Rugsėjo 23 d. bus išsiųstas pirminis bendradarbiavimo susitarimas tarp mokyklų ir tiekėjų, rugsėjo 28 d. planuojama vaizdo konferencija tarp mokyklų, jų pasirinktų tiekėjų, NŠA  ir savivaldybių. Susitikime bus aptartas testavimo procesas ir norimi pasiekti tikslai. Testavimus planuojama pradėti spalio 10 d.

Daugiau informacijos apie startuolius ir jų funkcijas:

Taigi galima rinktis iš įvairių priemonių, tokių kaip: interaktyvi karjeros planavimo ir asmenybės ugdymo platforma; neuroįvairovės, psichologinės gerovės ir kalbinės įtrauktiems gerinimo principais pagrįsta ugdymo, mokymosi ir terapinė priemonė; įvairūs mokomieji žaidimai ir kitos edukacinės priemonės.

 

Rita Gasiukevičienė,
Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė,
projekto  „EdTech“ koordinatorė savivaldybėje
tel. (8 386) 39145, el. p. rita.gasiukeviciene@ignalina.lt