*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Facebook Instagram

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos darbo laikas
darbo dienomis 
8.00 val. – 17.00 val.
penktadieniais
8.00 val. – 15.45 val.
prieš šventes viena valanda trumpiau
pietų pertrauka
12.00 val. – 12.45 val.
  


 Papildomas darbo laikas informavimui telefonu, skundų ir prašymų priėmimui:

  • Savivaldybės priimamajame (4 kab.) – pirmadieniais – penktadieniais 12.00 val. – 12.45 val. ir ketvirtadieniais 17.00 val. – 18.00 val. 

arba

  • Administracijos raštinėje (8 kab.) – pirmadieniais – penktadieniais 12.00 val. – 12.45 val.
     

Aptarnavimas telefonu, skundų ir prašymų priėmimas – vyriausioji specialistė Renata Labutienė, tel. (8 386) 52 096 (įsijungus telefono autoatsakikliui spausti Nr. 1), 4 kab. arba raštvedė Gražina Grikinienė, tel. (8 386) 39 107, 8 kab.

Asmenys aptarnaujami lietuvių, anglų kalbomis.

Prašymų ar skundų siuntimas ar įteikimas

• Paštu adresu – Ignalinos rajono savivaldybė, Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
• El. paštu - info@ignalina.lt
• Priimamajam adresu - Ignalinos rajono savivaldybė, Laisvės a. 70, 4 kab.


Ignalinos rajono savivaldybės administracija (toliau – administracija) gauna anoniminių prašymų ir skundų, tačiau neturi galimybės palaikyti ryšį su pareiškėjais, kadangi nenurodomas nei asmens vardas, nei kiti ryšio duomenys. Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatymu,  administracija garantuoja konfidencialumą ir prašo gyventojų rašant prašymus, skundus ar kito turinio raštus nurodyti savo vardus, pavardes, adresus arba kitus duomenis ryšiui palaikyti. Prašymai ir skundai dėl viešojo administravimo subjekto veiksmų, neveikimo ar administracinių sprendimų, vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešojo administravimo  įstatymo 14 straipsnio 5 dalies 1 punktu, viešojo administravimo subjekto vadovo arba jo įgalioto pareigūno ar valstybės tarnautojo sprendimu gali būti nenagrinėjami, jeigu prašyme ar skunde nėra asmens vardo ir pavardės ar pavadinimo, adreso arba kitų duomenų ryšiui palaikyti ir nėra galimybės kitaip identifikuoti prašymą ar skundą pateikusį asmenį.