Paskelbus akciją ,,Mano darbas Ignalinai", gavome ir pirmojo darbo (darbų) aprašymą. Labai dėkojame ignaliniečiui Valdui Navickui, kad skyrė laiko ir parašė, ką nuveikė mylimam miestui. Kviečiame ir kitus prisidėti. Juk kiekvienas kažką gero ir gražaus padarome. Pridedame laišką.
Ignaliniečio V. Navicko darbai Ignalinai
Laba diena, noriu papasakoti savo darbą mylimam miestui. Vieną saulėtą pavasario dieną, važinėjant dviračiu šalia Balčio ežero, pamačiau upelyje, ištekančiame iš Balčio ežero į Ignalinos miesto legendoje minimą Ilgio ežerą, didelę padangą. Nutariau ją iš upelio ištraukti ir pristatyti į didelių gabaritų priėmimo aikštelę. Įbridau į upelį, atsiraitojęs kelnes, iki juosmens atsidūriau dumble, bet tai manęs neišgąsdino, nes tai, ką pamačiau, labai nustebino. Upelyje buvo ne viena, o šešios krovininio automobilio didelės padangos. Po vieną jas šiaip ne taip išvilkau į krantą, atridenau ir sukroviau prie kelio, vedančio į Ažušilę. Dar kurį laiką jos ten gulėjo, bet informavus seniūną, atsidūrė ten, kur joms vieta.
Kadangi tikrai labai myliu savo miestą, jau treti metai šalia Ignalinos miesto vasaros estrados bent du kartus per mėnesį imu į rankas šiukšlių maišą, einu ir renku šiukšles, ypač tai darau tada, kai nėra nuotaikos, apima kažkoks liūdesys, nerimas. Tai puikus vaistas nuo blogų emocijų ir nauda mylimam miestui. Ačiū už perskaitytą laišką. Pridedu nuotrauką.
Valdas Navickas
Žalioji talka baigė darbus ant tiltų per Paplovinio ežerą
Liepos 2 dieną darbus baigė grupė ignaliniečių savanorių, birželio vidury sutarę dalyvauti savivaldybės akcijoje „Mano darbas Ignalinai“. Darbais, o ne žodžiais pademonstravo, kaip brangus jiems šventei besiruošiantis miestas, kaip nori juo gėrėtis ir džiaugtis, jį matyti jauną ir gražų. Miesto seniūnas Valentinas Rumbutis sakė, jog sunku būtų šitą ignaliniečių dovaną įvertinti pinigais. Vienam žmogui šį darbą patikėjus, gal tik rudeniop abu tiltai būtų nudažyti. Ignalinos miesto seniūnijos aplinkos gerinimo specialistas Audrius Smagurauskas irgi nesiėmė spręsti, kiek būtų reikėję sumokėti tokį darbą nuveikusiam. Dabar gi seniūnijai tik darbo įrankiai ir dažai kainavo. Savivaldybė dėkoja visiems talkininkams už jų dovaną Ignalinai.
Sukurtas logotipas
Dovana Ignalinai
Kartais darbo diena gali prasidėti labai gražia staigmena. Liepos 13-ąją tokią staigmeną į savivaldybę atvežė ignalinietė Ramunė Kliaugienė. Daugelio ignaliniečių žinoma kaip puiki tortų ir kitų saldumynų kepėja, namų kepyklėlę ,,Meduolendas“ įkūrusi moteris nusprendė sudalyvauti savivaldybės akcijoje ,,Mano darbas Ignalinai“. Miesto gimtadieniui Ramunė iškepė 155 meduolines lelijas ir jas išpuošė balto glajaus nėriniais. Kiekvieną jų įvyniojo kaip mažą dovanėlę. Lelijas priėmęs savivaldybės meras Justas Rasikas dėkojo už gražią idėją ir atliktą didelį darbą. Meras sakė, kad šia dovana bus pradžiuginti Ignalinos svečiai, taip pat į šventę susirinkę ignaliniečiai. Paklausta, kiek gi laiko kepė visą šį gražumą, Ramunė šypsodamasi sakė, kad tai užtruko kokias keturias dienas. Tačiau kepimas jai yra didelis malonumas, todėl kartais net ir laiko nejaučianti. Dėkojame Ramunei ir primename, kad akcija ,,Mano darbas Ignalinai“ dar tęsiasi. Jeigu kam kils gera idėja, įgyvendinkite.
![]()