*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Biologijos olimpiada

Biologijos olimpiada

Vasario 26 d. gauti savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiados, kuri vyko nuotoliniu būdu rezultatai. Mokiniai užduotis matė ir jas sprendė MOODLE platformoje. Olimpiados dalyvių darbai buvo taisomi automatiškai. Olimpiadoje dalyvavo 26 mokiniai iš 3 rajono gimnazijų.  Olimpiados tikslas yra skatinti mokinius domėtis biologija, ugdyti mokinių mokslinį – kritinį mąstymą, grindžiamą išsamiomis biologijos žiniomis, ugdyti kūrybiškumą ir savarankiškumą, eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus, padėti aukštesniųjų klasių mokiniams pasirinkti profesiją, surasti ir ugdyti talentus.

Paskelbus rezultatus paaiškėjo, kad 9 klasių grupėje I vietą laimėjo Aurimas Petrulėnas, II vietą – Kajus Kamarauskas, abu mokiniai iš  Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos (mokytoja Raminta Trinkūnienė), III vietą – Viltė Žemaitytė, Vidiškių gimnazija (mokytoja Laimutė Šimonienė).

10 klasių grupėje I vietą laimėjo Ilja Zacharov, Didžiasalio „Ryto“ gimnazija (mokytojas Kęstutis Vaitkevičius), II vietą – Justas Vitkauskas, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokytoja Judita Motiejonienė), III vietą – Jegor Zacharov, Didžiasalio „Ryto“ gimnazija (mokytojas Kęstutis Vaitkevičius).

11 klasių grupėje I vietą laimėjo Rugilė Pilinskaitė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokytoja Judita Motiejonienė) II vietą - Austėja Garnevičiūtė, III vietą – Urtė Cicėnaitė, abi mokinės iš Vidiškių gimnazijos (mokytoja Laimutė Šimonienė).

12 klasių grupėje I vietą laimėjo Aurelija Bajorūnaitė, Didžiasalio „Ryto“ gimnazija (mokytojas Kęstutis Vaitkevičius), II vietą – Greta Kardelytė, Vidiškių gimnazija (mokytoja Laimutė Šimonienė), III vietą – Arija Jatulytė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokytoja Judita Motiejonienė).

Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro metodininkė Vita Bagdonienė