*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Energetikų dienos šventėje

Energetikų dienos šventėje

Balandžio 24 dieną svarbi šventinė diena buvo Ignalinos šilumos tinklų kolektyvui. Dėl svarbių priežasčių kiek pavėluotai paminėta Lietuvos energetikų diena. Šilumininkai taip pat mini šią dieną. Kad ji būtų dar prasmingesnė, įmonės kiemelyje susirinkę visi darbuotojai kartu su savivaldybės meru Laimučiu Ragaišiu pasodino jo dovanotą kedrinę pušaitę. Kiekvienas prisidėjo. Ją palaisčiusi direktorė Irina Lukšienė džiaugėsi draugišku kolektyvu, dėkojo už medelį ir visus pakvietė prie arbatos stalo pasibūti, pasidžiaugti geriausiais pastarojo laiko darbuotojais.  

Kaip sakė padėkų teikimo ceremoniją pradėjusi Stasė Baronienė, Lietuvos energetikų diena siejama su 1892 metų balandžio 17-ąja, kai kunigaikščio Bogdano Oginskio dvare Rietave pirmą kartą įžiebta elektros lemputė – šis įvykis pažymėjo modernios energetikos pradžią mūsų šalyje. Per daugiau nei šimtmetį Lietuvos energetikos sektorius pasikeitė iš esmės – nuo pirmųjų kaitinamųjų lempučių, pažangiausių technologijų iki Lietuvos visiškos energetinės nepriklausomybės. Keitėsi bei nuolat modernėjo ir Ignalinos šilumos tinklai, vieni pirmųjų Lietuvoje pradėję biokuro naudojimą. Šiemet sausio mėnesį įmonė minėjo 45-erių metų sukaktį.

,,Gražu į jus ir jūsų darbą žiūrėti, malonu čia būti, svečius atvežti ir parodyti, kaip puikiai tvarkotės. Kol viskas gerai, jūsų darbas yra lyg ir nematomas, bet vos tik kažkas atsitinka, tai ir bėda visus ištinka. Dirbate visų mūsų gerovei, užtikrinate nenutrūkstamą gyvenimo ritmą...“,– kalbėjo meras ir sveikino visus šilumos ūkio darbuotojus, vadovus. Už  nuoširdų, atsakingą, profesionalų darbą meras padėkas įteikė UAB Ignalinos šilumos tinklų specialistams: meistrui Arvydui Sigitui Šriūbėnui, katilų operatoriui-šaltkalviui-santechnikui Stanislovui Gedžiūnui ir šaltkalviui-santechnikui Mariui Čeponiui.

Labai šiltai ir nuoširdžiai savo kolektyvui ir kiekvienam atskirai dėkojo Ignalinos šilumos tinklų generalinė direktorė Irina Lukšienė. ,,Žaviuosi jumis ir prašau toliau taip sąžiningai, dorai, atsakingai dirbti ranka rankon...“,– sakė ji. Na, o kolektyvas dėkojo savo puikiai vadovei, kuri balandžio 17 d. buvo apdovanota iškilmingame renginyje Raudondvaryje. Irinai Lukšienei įteiktas  Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos Šilumos energetiko garbės ženklas. Šios asociacijos padėkomis taip pat apdovanoti operatorius-traktorininkas Alfredas Butrimas, sandėlininkė-laborantė Ramutė Tumėnienė,  operatorius-šaltkalvis-remontininkas Vladimiras Keperša. LR Energetikos ministro padėkos raštas skirtas įmonės šaltkalviui-santechnikui Algimantui Širvinskui (Vladimirui ir Algimantui padėkos buvo įteiktos šio renginio metu). Direktorė I. Lukšienė savo padėkas įteikė ir už ilgametį, sąžiningą darbą dėkojo Ignalinos šilumos tinklų darbuotojams Stasiui Raikauskui, Vladimirui Smirnovui ir Alfredui Bivainiui. 

Smagu, kai darbas yra gerbiamas, vertinamas ir įvertinamas.

 

parengė  Lina Kovalevskienė,
vyr. specialistė ryšiams su visuomene
Tel. (8 386) 51824, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt