*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Gimnazijos šventėje

Gimnazijos šventėje

Gegužės 30 d. Ignalinos rajono savivaldybės vicemeras Vaidotas Židanavičius dalyvavo gražioje ir spalvingoje Šauniausių kudabiečių apdovanojimų ir gimnazijos gimtadienio šventėje. Vicemeras pasveikino gimnazijos bendruomenę ir šauniausius jos narius, 2024–2025 mokslo metų II pusmečio olimpiadų ir konkursų laureatus, kuriems kartu su direktore Valentina Čeponiene įteikė apdovanojimus. Skambėjo muzika, pasirodė gimnazijos daininkai ir šokėjai.

Šiemet į 1–4 klasių „Mažųjų kudabiečių“ penketuką pateko šie mokiniai:
Girius Cicėnas (1b), Kotryna Lavrukaitė (4a), Urtė Oškinytė (4a), Airūnė Marija Katyšovė (4b), Luka Neciunskaitė (4b).


„Šauniausio kudabiečio“ konkurso nugalėtojais pripažinti šie 5–IV klasių mokiniai:
Tadas Baušys (5a), Evita Filipavičiūtė (5a), Jorilė Stravinskaitė (6b), Joris Matvėjevas (6b), Zigmas Navarskas (7a), Džiugas Šablovskas (8c), Augustė Rakitinaitė (Ib), Gabrielė Čepurnovaitė (IIc), Rugilė Pilinskaitė (IIIa), Jogailė Maskoliūnaitė (IIIa).

„Garbės kudabiečio“ vardas šiemet skirtas:  Medeinai Cicėnaitei (6a), Augustei Rasikaitei (6b), Nojui Šimkui (8a), Urtei Labuckaitei (8b), Rimantei Basytei (8b), Aurėjai Navikaitei (Ia), Aurimui Petrulėnui (Ib), Gintautei Šriūbėnaitei (IIa), Emilijai Vasiljevaitei (IIa), Pauliui Kolosovui (IVa).