*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Ignaliniečiai dalyvavo pirmajame „Minu už Lietuvą“ renginyje

Ignaliniečiai dalyvavo pirmajame „Minu už Lietuvą“ renginyje

Birželio 14 dieną Valakampiuose, Vilniuje, vyko pirmasis „Minu už Lietuvą” vaikų ir jaunimo važiavimas. Šventėje dalyvavo ir Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro vaikai.
Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais , o renginys dovanojo  daug gerų emocijų ir įspūdžių!
Dėkojame organizatoriams už puikų renginį.