Ignalinos butų ūkis investuoja į vandentvarką
UAB „Ignalinos butų ūkis“ tobulina vandentvarkos sistemų veiklą – modernizuoti penki nuotekų valymo įrenginiai
UAB „Ignalinos butų ūkis“ nuosekliai gerina teikiamų paslaugų kokybę ir užtikrina aplinkosaugos reikalavimų įgyvendinimą. Siekiant efektyvesnio buitinių nuotekų valymo ir mažesnės neigiamo poveikio aplinkai, pastaruoju metu buvo modernizuota penkių Ignalinos rajono buitinių nuotekų valymo įrenginių įranga.
Kaip sakė vandentvarkos skyriaus vadovas Rimantas Adomėnas, Palūšės buitinių nuotekų valymo įrenginiuose išvalytų buitinių nuotekų infiltraciniame lauke sumontuoti papildomi vamzdynai, išplėsti valymo įrenginių pajėgumai. Mielagėnų nuotekų valymo įrenginiuose sumontuotas naujas valdymo skydas, atnaujinta programinė įranga, suremontuota maišyklė, orapūtė. Linkmenų ir Naujojo Daugėliškio įrenginiuose dvi susidėvėjusios maišyklės pakeistos naujomis, atliktas generalinis remontas. Vidiškėse pakeista viena susidėvėjusi maišyklė, atliktas generalinis remontas. Remonto darbai, kuriuos įmonė atliko savo lėšomis, kainavo nuo 3 iki 10 tūkst. eurų. Daugiausia investuota (apie 10 tūkst. Eur) Palūšės įrenginiuose.
„Šios investicijos yra svarbus žingsnis į priekį gerinant Ignalinos rajono vandentvarkos infrastruktūrą. Mūsų tikslas – užtikrinti švarų ir saugų vandens ciklą bei prisidėti prie darnaus vystymosi principų įgyvendinimo,“ – sako Ignalinos butų ūkio direktorius Algirdas Vaidotas. Įgyvendinus modernizavimo darbus, tikimasi ne tik geresnės valymo kokybės, bet ir mažesnių eksploatacinių sąnaudų bei ilgaamžiškesnių sistemų veikimo.