*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Įmonių jubiliejai

Įmonių jubiliejai

Įmonių jubiliejai – džiaugtasi sėkminga veikla ir dėkota darbuotojams

Gegužės 5 d. Ignalinos rajono kultūros centre savo veiklos 30-metį minėjo dvi svarbios rajono įmonės – UAB Ignalinos butų ūkis ir SĮ ,,Kompata". Tai ne tik įmonės, bet ir gražios žmonių bendruomenės, didelis būrys specialistų, unikalių darbuotojų, besirūpinančių  daugiabučių namų priežiūra, renovacija, vandens tiekimu, susisiekimo, aplinkos ir atliekų tvarkymo paslaugomis. Šventinį renginį vedė Justinas  Stanislovaitis, nuostabiomis  dainomis džiugino ansamblis ,,Vėtrungė" (vad. Valentina Sinkevič). 

Kaip sakė įmonių vadovai Rasa Šatienė ir Algirdas Vaidotas, per tuos metus buvo daug iššūkių, kaitos, bet šiandien jie gali drąsiai pasakyti, kad veikla sėkminga, visi darbuotojai – puikūs, darbštūs, mylintys savo kraštą. Jie moka dirbti taip, kad niekas nematytų, bet įvertintų aplinkos grožį ir teikiamas paslaugas. 

Šventėje  dalyvavo savivaldybės meras Laimutis Ragaišis ir vicemeras  Imantas Umbražiūnas. Meras akcentavo, kad šių įmonių istorija ženkliai ilgesnė nei trys dešimtmečiai. Visi laikotarpiai nebuvo paprasti, o dabar  įmonių finansinė padėtis žymiai pagerėjo. ,,Kompata" pagaliau išlipo iš ilgalaikių ir ilgamečių skolų. Ignalinos būtų ūkis stiprėja, įsigyja naujos technikos, kolektyvą papildo jauni specialistai. ,,Būkit sveiki, geros nuotaikos, su ugnele ateikit į darbą, palaikykite vadovų idėjas. Nuo jūsų darbo priklauso mūsų gyvenimo kokybė. Kiekvienas gyventojas susiduria su jūsų teikiamomis paslaugomis. Linkiu, kad skundų nebūtų, o tik – dideli norai ir planai", – kalbėjo meras. Įmonių vadovams ir kolektyvams skirtos savivaldybės  padėkos už atsakingą darbą, aukštų rezultatų siekimą, paslaugų gyventojams gerinimą. Dovanotos pušaitės, kurios papuoš įmonių aplinką. 

Vadovus ir kolektyvus taip pat sveikino Ignalinos šilumos tinklų generalinė direktorė Irina Lukšienė, 

Algis Čaplikas, Lietuvos būstų rūmų prezidentas, dr. Aušra Zigmontienė, Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacijos direktorė. Seniūnas Valentinas Rumbutis dėkojo už bendradarbiavimą,  sutarimą tvarkant ir puošiant Ignaliną, sprendžiant iškylančias problemas.

Rasa Šatienė už ilgametį nuoširdų darbą, puikius darbo rezultatus padėkas įteikė personalo specialistei Gražinai Bikulčienei, 

ūkvedžiui Gintarui Vitkauskui, atliekų surinkėjui Gražvydui Krikštuliui, suvirintojui-traktorininkui Gintautui Rakšteliui, vairuotojams Donatui Bukėnui, Vygantui Zabulevičiui, Valdui Garlai ir Gintarui Kairavičiui. 

,,Jūs esat šiandien svarbiausi. Jūs esat mūsų žvaigždės ir ,,Kompatos" darnus orkestras... ",– sakė direktorė ir  pakvietė visus darbuotojus į sceną. Kiekvienam įteikė po rožę ir kartu nusifotografavo istorijai. 

Savo padėkas nusipelniusiems darbuotojams įteikė ir Ignalinos būtų ūkio direktorius Algirdas Vaidotas. Jis apdovanojo šaltkalvį Vytautą Berčį, vairuotoją-konduktorę  Virginiją Taluntytę,  kiemsargę-valytoją Liną Lazinskienę, santechnikus-vairuotojus Vytautą Skunčiką ir Arūną Stalygą, apskaitininkę Nijolę Smagurauskienę, apskaitininkę-kasininkę Jolitą Butrimienę, vyriausiąjį energetiką-automatiką Vytautą Žilėną, Energetikos skyriaus vadovą Arvydą Maskoliūną. 

Kolektyvai šiltai  pasveikino savo vadovus,  na o jie patys – vienas kitą. Už puikų renginio organizavimą padėkota ir Kultūros centro direktorei Astai Sieliūnienei. Po koncerto visi darbuotojai pakviesti pasivaišinti bei pabendrauti. 

 

parengė  Lina Kovalevskienė,
vyr. specialistė ryšiams su visuomene
Tel. (8 386) 51824, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt