*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Facebook Instagram

Iš MEMO olimpiados – su apdovanojimais

Iš MEMO olimpiados – su apdovanojimais

Rugpjūčio 21–27 d. Slovakijoje, Strečno miestelyje, vyko Vidurio Europos matematikos olimpiada (MEMO). Joje varžėsi 60 mokinių iš 10 šalių.

Lietuvai olimpiadoje atstovavo 6 moksleiviai, šią teisę iškovoję Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto organizuotoje gegužės mėn. vykusioje atrankos stovykloje: Karolis Pažarauskas iš Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos, Laurynas Truskauskas iš Vilniaus licėjus, Kiryl Krutsko iš Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos, Rugilė Dzindzalietaitė iš  Vilniaus jėzuitų gimnazijos, Jokūbas Abromaitis iš Vilniaus licėjus ir Andrius Gasiukevičius iš Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos.

Komandai vadovavo Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto doc. dr. Aivaras Novikas ir Kembridžo universiteto studentas Ernestas Ramanauskas.

Tradiciškai mokiniai ne tik sprendė uždavinius, bet ir dalyvavo parengtoje kultūrinėje programoje: vyko įvairūs susitikimai, aplankyta Strečno pilis, Žilinos senamiestis, plaukta valtimis Vaho upe, kopta į kalnus netoli Terchovos.

Olimpiadoje apdovanojimus pelnė du Lietuvai atstovavę mokiniai:

  • Kiryl Krutsko (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija) apdovanotas bronzos medaliu (iki sidabro medalio pritrūko vos vieno taško),
  • Andrius Gasiukevičius (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija) apdovanotas pagyrimo raštu (iki bronzos medalio pritrūko tik dviejų taškų).

Sveikiname! Mokykitės ir keliaukite!

Olimpiados puslapis – https://memo2023.skmo.sk/