*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Iš Regionų taurės - su medaliais

Iš Regionų taurės - su medaliais
Savaitgalį Kaune vyko Regionų taurės plaukimo varžybos į kurias susirinko per 400 plaukikų iš 19 miestų.
Ignaliniečiai grįžo su medaliais:
Kornelija Jankovičiūtė laimėjo 200 m kompleksiniu plaukimu
Elžbieta Zaleckytė - sidabras 100 m krūtine rungtyje
Adrijus Krikščionaitis - 3 vieta 100 m nugara
Vakarė Rakitinaitė - bronza 50 m laisvuoju stiliumi
Emilija Vasiljevaitė - 3 vieta 100 m krūtine
Gabriel Audronis - bronza 50 m nugara
 
Plaukikus varžyboms ruošė Dovilė Mikoliūnaitė ir Eugenijus Rakitinas.
 
Treneris Eugenijus taip pat dalyvavo ir Lietuvos meistrų čempionate, kur gerino Lietuvos rekordus ir absoliučioje įskaitoje iškovojo trečiąją vietą.
 

Vadovas, Eugenijus Rakitinas