Jaunieji dviratininkai varžėsi Skuode!
Birželio 19–20 dienomis Skuode vyko dviračių sporto varžybos S. Pauliukaitės taurei laimėti, vaikų asmeninių lenktynių laikui Lietuvos čempionatas bei varžybos, skirtos nusipelniusiam treneriui A. Lenkiui atminti.
Pirmąją varžybų dieną jaunieji sportininkai varžėsi 5 km asmeninėse lenktynėse laikui V12 amžiaus grupėje. Puikiai pasirodė Majus Češulis, iškovojęs trečiąją vietą. Žygimantas Kajėnas užėmė 7-ąją vietą, Pijus Milašius finišavo 11-as, o Viktoras Fedurtsya – 13-as.
Antrąją dieną vyko 25 km grupinės lenktynės (5 ratai po 5 km). V12 grupėje Majus Češulis dar kartą pademonstravo puikų pasirengimą ir iškovojo antrąją vietą. Žygimantas Kajėnas lenktynių nebaigė.
Džiugu, kad daliai mūsų jaunųjų sportininkų tai buvo pirmasis startas plento dviračių varžybose. Sveikiname sportininkus su pasiektais rezultatais ir linkime sėkmės būsimuose startuose.