Kalėdiniame renginyje TARP KALĖDŲ IR NAUJŲJŲ Kazitiškyje
,,Baltas angelas pravirkdė savo fleitą, vakare prie laužo jis dainavo apie laimės žvaigždę, apie tą, kurią širdy nešiojam, tik jos ieškome kažkur toli. Skrido angelo daina, puošta svajonėm, kiekvienam linkėdama rast laimę šiam kely.. ".
Kalėdiniame renginyje TARP KALĖDŲ IR NAUJŲJŲ Kazitiškyje susirinkusiai bendruomenei ir svečiams sveikinimo žodžius tarė Kazitiškio seniūnas Drąsutis Jelinskas, seniūnaitė Agnė Rančytė.
Už nuostabią kalėdinių žaislų ir karpinių parodą dėkota Onutei Maculevičienei, geriausiai renginius lankančioms mūsų bičiulėms Aliodijai Kasperavičienei, Valerijai Aleknienei.
Muzikinę programą dovanojo Tomas Kochanka, mišrus vokalinis ansamblis UTENAITĖ iš Utenos, vadovė Elvyra Januškevičienė, taio pat šauni šokiu grupė SIURPRIZAS.
Ačiū visiems, kurie buvote su mumis šį nuostabų vakarą: balsingiesiems dainorėliams iš UTENAITĖS, už saksofono garsus – Tomui Kochankai, grupei SIURPRIZAS, muzikantams Arūnui Sekonui ir Žilvinui Bulavui – už smuiko ir gitaros garsų derinius ir dainas, skaitovei Skaistei Velytei, Onutei Maculevičienei, ir , žinoma mieliems žiūrovams, kurie negailėjo plojimų.
Ačiū švenčių rėmėjams: UAB,,LEGRA'' vadovui Valdui Pipikui, UAB,,IDAVANG'' direktoriui Sauliui Leonavičiui, KŪB DANALTA direktoriui Danieliui Paukštei.
Esame dėkingi Ignalinos rajono kultūros centrui, direktorei Astai Sieliūnienei, vairuotojui Jonui Krūminiui, įgarsintojui Juozui Navickui, Kazitiškio bendruomenės pirmininkui Laimiui Juodkai bei visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie mūsų renginių.
Ačiū Kazitiškio seniūnui Drąsučiui Jelinskui ir jo komandai, Viliui Rimšeliui, Danutei ir Gintautui Griniams, Aleknų ūkiui, Gėrio ūkiui.
Šiandien turime kuo pasidžiaugti: šitiek šviesių minčių pasėta, tiek gerų žodžių pasakyta, tiek skambių dainų sudainuota. Tebus Jums visiems palankios žvaigždės. Gražių bendrystės ir bendradarbiavimo metų.
Danutė Gasiūnienė