Keramika
Gegužės 16 dieną vykome į tarptautinį keramikos konkursą-parodą „Molinė Plokštelė. Kūrybinės interpretacijos“. Biržų krašto muziejuje „Sėla“ vyko parodos uždarymas ir laureatų apdovanojimai.
Pagrindinis šio konkurso tikslas – skatinti bendrojo ugdymo ir neformaliojo švietimo įstaigų bendradarbiavimą, ugdyti mokinių kūrybiškumo kompetenciją ir kūrybines interpretacijas.
Konkursui iš viso pateikti 93 darbai ir iš 15 įstaigų. Džiugu, kad konkurse sėkmingai pasirodė ir Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro keramikos studijos mokiniai.
Laureate tapo Agnė Cicėnaitė. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo mokiniais.
Daugiau apie konkursą: https://www.facebook.com/profile.php?id=615641258506bū
Jolita Bužinskienė
Keramikos būrelio vadovė