*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Konferencija

Konferencija
Kūrybiška ir įkvepianti diena „Šaltinėlio“ mokykloje 
 
Balandžio 10 dieną „Šaltinėlio“ mokykla virto tikra kūrybos ir įkvėpimo erdve – čia vyko respublikinė teorinė–praktinė konferencija „Menų laboratorija – STEAM (ART)“. Renginio tikslas – pasidalinti mintimis apie šiuolaikinį meninį ugdymą, tobulinti įgūdžius, kurti naujus įrankius bei ieškoti kelių tarp tradicijų ir inovacijų. Konferenciją organizavo ir vedė meninio ugdymo mokytoja ekspertė Vida Ksenzovienė.
 
Konferencijos metu mokyklos mokytojos pristatė sėkmingus įtraukiojo ugdymo praktikos pavyzdžius, pademonstravo, kaip kūrybiškumas ir menas gali tapti priemone visų vaikų ugdymui, nepaisant jų gebėjimų ar poreikių. Tai įkvėpė diskusijas su svečiais iš Visagino ir Vilniaus, kurių metu buvo gvildenami meninio ugdymo iššūkiai, ieškoma sprendimų ir dalijamasi gerąja patirtimi.
 
Diena buvo pripildyta kūrybinio įkvėpimo, šiltų emocijų ir šviesių minčių. Kūrybinės dirbtuvės, atviros diskusijos ir dalyvių bendrystė kūrė ypatingą atmosferą, kurioje kiekvienas galėjo pasijusti bendruomenės dalimi, įgyti naujų idėjų ir patirties.
 
Tokie renginiai – puikus įrodymas, kad menas ir švietimas kartu gali kurti stiprią, įtraukiančią ir motyvuojančią mokymosi aplinką, kurioje kiekvienas vaikas gali augti, kurti ir tobulėti.