Konkursas „Kengūra 2025“
Lietuvoje vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2025“. Iš mūsų rajono dalyvavo 60 mokinių iš visų trijų rajono gimnazijų.
Vertinimo komisijai suskaičiavus rezultatus paaiškėjo savivaldybės etapo geriausi jaunieji matematikai - „Nykštukų“ grupėje (1-2 kl.) geriausiai sekėsi Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokiniams – Giriui Cicėnui, Izabelei Mažalskaitei, Eglei Navarskaitei, Patricijai Kaukėnaitei, Motiejui Kačkai, Lukai Luneckaitei, Mortai Gasparavičiūtei, Aidui Šerėnui, Karolinai Paukštytei.
„Mažylių“ grupėje (3-4 kl.) aukščiausiu balus surinko taip pat Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokiniai – Gabrielius Čėsna, Barbora Baltruškaitė, Ugnė Čepulytė, Laurynas Vielys, Kotryna Lavrukaitė, Urtė Oškinytė, Adelija Stefanskaja.
„Bičiulių“ grupėje (5-6 kl.) rajone geriausi Aistis Raketis, Andrius Bartaška (Vidiškių gimnazija), Artūras Šunevičius, Aistė Mikulėnaitė, Nikas Ulkinas (Didžiasalio „Ryto“ gimnazija).
„Kadetų“ grupėje (7-8 kl.) geriausiai sekėsi Zigmui Navarskui, Ainiui Bridžiui, Nojui Šimkui (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija), Godai Marijai Brukštutei, Ievai Mikulėnaitei (Didžiasalio „Ryto“ gimnazija).
„Juniorų“ (9-10 kl.) ir „Senjorų“ (11-12 kl.) grupes atstovavo Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos mokiniai Mindaugas Jurėnas, Nojus Matieša, Kamilė Filipavičiūtė, Aurelija Bajorūnaitė.
Sveikiname jaunuosius matematikus!
Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro metodininkė Vita Bagdonienė