*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Lankytasi Lenkijoje

Lankytasi Lenkijoje

Gegužės 8-11 d. Ignalinos rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama vicemero Vaidoto Židanavičiaus, lankėsi Serocke (Lenkijoje). Gegužės 9 dieną ignaliniečiai kartu su kitų šalių delacijomis dalyvavo oficialiame Serocko burmistro Artūro Borkovskio priėmime, gegužės 10-ąją – miesto globėjo šv. Voicecho  šventėje, kuri prasidėjo spalvinga eisena, vėliau vyko sveikinimai, koncertai. Kartu su vicemeru į Lenkiją vyko Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Remigijus Noreika, savivaldybės administracijos specialistė Marytė Petkūnienė, vertėjavusi renginiuose, ir vairuotojas Saulius Valėnas. Šventėje dalyvavo svečiai iš Ukrainos, Čekijos, Italijos, Bulgarijos, Sakartvelo. Delegacijos taip pat apsikeitė savo kraštą reprezentuojančiomis dovanomis. Ignaliniečiams ir kitiems svečiams organizuota įdomi kultūrinė programa, aplankyta Varšuva.

Savo sveikinimo kalboje vicemeras Vaidotas Židanavičius pasidžiaugė puikiu Ignalinos ir Serocko bendradarbiavimu, šiltais santykiais, galimybe pažinti šalių kultūras, vykdyti bendrus kultūrinius, jaunimo mainų projektus.  Dėkota už gražią šventę, Serocko miestui ir kraštui linkėta klestėjimo, taikos ir vienybės. 

Bendradarbiavimo sutartis su Serocku 1999 m. vasario 16 d. Ignalinoje, Serocko miesto ir gminos atstovų vizito metu.  Per tą laiką iš lenkų nemažai pasimokyta, įgauta naudingos patirties. Serocke po kelis kartus pabuvojo ir koncertavo visi geriausi mūsų rajono meno mėgėjų kolektyvai. Labai graži ir prasminga iniciatyva – jaunimo stovyklų organizavimas Ignalinoje ir Serocke. Kasmet 45 jaunuoliai puikiai praleidžia laiką bendraudami, iškylaudami ir keliaudami po tos šalies, kurioje atostogauja, žymias vietas. Gyvos tradicijos ir sporto srityje.

 

Savivaldybės administracija