Lietuvos sentikių bažnyčios padėka
Ignalinos rajono savivaldybės meras Laimutis Ragaišis pirmadienį priėmė Lietuvos sentikių bažnyčios vadovą Vilniaus bendruomenės dvasinį tėvą Grigorijų Bojarovą, Lietuvos sentikių bažnyčios sekretorių Jevgenijų Grigorjievą, Mikalavo sentikių bendruomenės pirmininką Vladimirą Finažonoką ir Mikalavo sentikių bendruomenės tarybos narę Niną Golubovą.
Vizito tikslas – padėkoti merui už finansinę paramą seniausiai veikiančios Mikalavo Šv. Mykolo cerkvės remonto darbams.
Daugiausia nerimo kėlė pastato stogas. Mikalavo sentikių religinė bendruomenė kreipėsi pagalbos į savivaldybę ir teikė paraišką pagal biudžeto lėšomis finansuojamą nevyriausybinių organizacijų ir religinių bendruomenių finansavimo programą. Skyrus 13 tūkst. eurų ir pačiai bendruomenei prisidėjus, atliktas stogo remontas ir pastatas bei jame esančios vertybės apsaugotos nuo sugadinimo.
Lietuvos sentikių bažnyčios vadovas Grigorijus Bojarovas įteikė merui Laimučiui Ragaišiui Lietuvos sentikių bažnyčios aukščiausiosios tarybos padėką ir knygą apie sentikių bažnyčios istoriją.