Mero padėka
NUOŠIRDI PADĖKA
Dėkoju visiems, kurie prisidėjo prie Ignalinos miesto šventės ,,Varom į Ignaliną“ organizavimo. Tai buvo gražus ir spalvingas renginys, bendrystės šventė, suvienijusi mūsų bendruomenę, kraštiečius, svečius iš kitų miestų ir šalių. Visi kartu kūrėme šiltą, džiugią ir įsimintiną dovaną miestui, kraštui, Lietuvai.
Ypatinga padėka šventės organizatoriams, kultūros specialistams – už kūrybiškumą, atsakingumą ir rūpinimąsi kiekviena detale. Jūsų pastangos, darbas, nuovargis galiausiai sužydėjo gražiausiais žiedais.
Dėkoju rėmėjams – už paramą, palaikymą ir tikėjimą mūsų bendrais sumanymais. Jūsų indėlis padėjo sukurti turiningus, spalvingus ir profesionalius renginius bei reginius.
Dėkoju visiems profesionaliems atlikėjams, meno mėgėjų kolektyvams, muzikantams, šokėjams ir menininkams – už talentą, energiją ir nuoširdumą. Jūsų pasirodymai suteikė šventei kūrybingos gyvybės, puikių emocijų ir tikro džiaugsmo.
Dėkoju visiems ignaliniečiams, mūsų įstaigoms, įmonėms, bažnyčiai, mieliems kraštiečiams, kaimynams, svečiams – visiems, kurie atvyko, dalyvavo, šypsojosi, bendravo ir kartu kūrė šventinę nuotaiką. Jūsų buvimas toje didžiulėje, Ignaliną užplūdusioje šventinėje minioje – didžiausia padėka organizatoriams.
Tegu praėjusių dienų įspūdžiai dar ilgai išlieka širdyse ir tampa įkvėpimu naujoms idėjoms, šventėms ir darbams, kurie papuoš ir garsins mūsų mylimą kraštą.
Ignalinos rajono savivaldybės meras Laimutis Ragaišis