Mero susitikimas Mielagėnuose
Birželio 19 dieną savivaldybės meras Laimutis Ragaišis, vicemeras Vaidotas Židanavičius, vicemeras Imantas Umbražiūnas, administracijos direktorius Vidas Kreivėnas ir mero patarėjas Darius Liukoševičius lankėsi Mielagėnų seniūnijoje. Prieš susitikimą su gyventojais apžiūrėta seniūnijos teritorija, pasidžiaugta tvarkomomis viešosiomis erdvėmis.
Susitikime meras pristatė 2024 metų savivaldybės veiklos ataskaitą, aptarė planuojamus būsimus darbus, kalbėjo apie rajono strateginių įmonių veiklą ir tolimesnius jų planus. Diskutuota seniūnijos gyventojams aktualiais klausimais: vandens kokybė, kelių būklė, beglobių gyvūnų priežiūra, demografija, lankomosios priežiūros paslaugų plėtra ir kt.
Meras daug dėmesio skyrė vandens kokybės klausimams, akcentavo, kad bus dedamos pastangos didesniam gyventojų skaičiui kompensuoti vietinių valymo įrenginių įsirengimą.