*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Mieli socialiniai darbuotojai,

Mieli socialiniai darbuotojai,

Mieli socialiniai darbuotojai,

Nuoširdžiai sveikinu Jus Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga. Jūsų darbas – tai ypatinga tarnystė žmogui, reikalaujanti jautrumo, kantrybės, išminties. Kasdien teikdami pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia, stiprinate bendruomenę, skleidžiate pasitikėjimą, šilumą, auginate viltį.

Dėkoju už Jūsų atsidavimą, profesionalumą ir nuoširdų rūpestį kiekvienu žmogumi. Linkiu sveikatos, stiprybės, prasmingos veiklos ir džiaugsmo matant savo darbo nors ir nedidelius rezultatus. Kartais ir vienas šiltas žodis, žvilgsnis gali daug. Tegul niekada netrūksta tikėjimo savo pašaukimu ir žmonių dėkingumo. Savo širdimi ir darbais priminkite visuomenei, kad kiekvienas jos narys yra vertas orumo, pagalbos ir vilties.

Ignalinos rajono savivaldybės meras Laimutis Ragaišis