*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Moksleivių dainų šventė

Moksleivių dainų šventė

Lietuvos moksleivių dainų šventė  pavadinta „Laiku. Ratu. Kartu”, vyks 2026 m. liepos 3-6 d. Vilniuje, jos programoje numatomi 8 renginiai, kuriems ruošiasi 20 tūkst. moksleivių visoje Lietuvoje.

Šiais metais šventės organizatoriai  pasirinko šventės pavadinimą „Laiku. Ratu. Kartu”, kuriame slypi daug prasmių. Kalbama apie tai, kad gimėme savo laiku, niekur nevėluojame ir nieko nesivejame, esame čia ir dabar. Prisimename Aristotelio filosofiją, kurioje judėjimas ratu yra tobuliausia judėjimo forma, regime, kaip į ratą sustojame susipažinti, susėdame pokalbiui, kaip ratu susikimbame šokiui. Grožimės, kaip Dainų šventėje kartu pabūti susitinka visa Lietuva.

Į šį ratą įsilieja ir Ignalinos rajono vaikų ir jaunimo meno kolektyvai, dalyvavę atrankose: Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras (vadovas Algis Rastenis, dar laukia apžiūra), Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos liaudiškos muzikos kapela „Nendrelė“ (vadovė Irutė Murmienė), Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos jaunučių choras (vadovė Jurgita Antonovienė), Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos merginų liaudiškų šokių grupė „Jorutis“ (vadovė Elena Skripkauskienė), Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro jaunučių liaudiškų šokių  grupė „Lelijėlė“ (vadovė Nijolė Žygienė).

Linkime, kad jūsų balsai skambėtų kaip vienas, o šokiai sujungtų širdis į bendrą Lietuvos pynę. Tegul šventės jaudulys virsta džiaugsmu, o kiekvienas žingsnis ir gaida – meilės Tėvynei išraiška. Būkite stiprūs, vieningi ir spinduliuokite šviesą!

 

Savivaldybės administracija