Naujųjų Metų sutiktuvės!
Susitikime gražiai užbaigti senuosius metus ir įkvėpti džiaugsmo ateinantiems 2026-iems metams!
- Ignalinos rajono kultūros centre gruodžio 31 d. nuo 16.00 val. veiks jauki @laisves_65_ kavinukė, kurioje prie puodelio kavos ar arbatos ir su saldžiu desertu galėsite su draugais aptarti 2025 metų įspūdžius ar naujus tikslus.
- 19 val. – šventinis koncertas kultūros centre su atlikėjais Egle ir Eimantu Bešėnais (koncertas nemokamas).
-
Ignalinos savivaldybės aikštėje nuo 23.30 val. skambės muzika, o laikrodžiams skelbiant metų virsmą - lygiai 24.00 val. dangų nušvies šventinis fejerverkas!
2026-uosius kviečiame pradėti naktišokiais su smagia muzika ir naujamečiais susitikimais prie miesto eglės su artimaisiais, draugais, kolegomis, kaimynais.