*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Padėkota už darbą

Padėkota už darbą

Lapkričio 7 d. Ignalinos rajono savivaldybės vadovai už darbą ir bendradarbiavimą padėkojo Aukštaitijos nacionalinio ir Labanoro regioninio parko direkcijos direktoriui Gedui Kukanauskui. ,,Aukštaitijos nacionalinis parkas gyvuoja 50 metų. 10 metų, penktadalį šio laiko, skyrėte parko reikalams. Tai tikrai prasmingas laikas, padaryta daug svarbių darbų, projektų, būta gražių renginių. Tegul tai lieka kaip patys šviesiausi prisiminimai...", – kalbėjo meras Laimutis Ragaišis, linkėdamas vadovui kuo didžiausios sėkmės naujose atsakingose pareigose, dirbant sveikatos srityje. Gedui Kukanauskui įteikta padėka už atsakingą vadovavimą, prasmingą bendradarbiavimą, indėlį saugant regiono gamtos ir kultūros paveldą, lankytojų paslaugų gerinimą, Direkcijos įgyvendintus projektus, kurie Ignalinos ežerų ir miškų kraštui suteikė dar daugiau patrauklumo. Prisiminimui taip pat dovanotas kraštiečio dailininko Mindaugo Skudučio paveikslas, kuriame pavaizduotas Palūšės bažnyčios bokštas. 

Už gražią bendrystę ir draugystę Gedui Kukanauskui dėkojo ir Ignalinos seniūnas Jonas Polito, sėkmės linkėjo vicemeras Imantas Umbražiūnas, mero patarėjas Darius Lukoševičius. Aukštaitijos nacionalinio ir Labanoro regioninio parko direktorės pareigas laikinai eis direktoriaus pavaduotoja Asta Lašinskienė.

 Savivaldybės administracija

 

L. Kovalevskienės foto