*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Pasveikinti medicinos darbuotojai

Pasveikinti medicinos darbuotojai
Balandžio 27-ąją minima Medicinos darbuotojų diena – ypatinga proga padėkoti tiems, kurie kasdien rūpinasi mūsų sveikata, gydo ne tik vaistais, bet geru žodžiu.
 
Balandžio 25 d. Savivaldybės meras Laimutis Ragaišis ir vicemeras, laikinai einantis Ignalinos rajono savivaldybės sveikatos centro vadovo pareigas Imantas Umbražiūnas aplankė gydymo įstaigas ir pasveikino medikus, slaugytojus, administracijos darbuotojus bei vadovus. Meras visiems specialistams išreiškė širdingą padėką už profesionalumą, atsidavimą ir nuoširdų darbą sveikatos apsaugos srityje.
 
Medicinos darbuotojų diena – puiki proga ne tik pagerbti gydytojus, bet ir prisiminti, kad sveikatos apsaugos sistemos stiprybė – tai žmonės, ją kuriantys specialistai.
 
Tegul pagarba ir dėmesys lydi juos ne tik šią šventinę dieną, bet ir visus metus.
 
Savivaldybės administracija