*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Pasveikinti ugniagesiai

Pasveikinti ugniagesiai

Pasveikinti ugniagesiai

Ugniagesiai gegužės 4 d., sekmadienį, šventė profesinę šventę – Šv. Florijono dieną. Ta proga iš ryto Ignalinos miesto gatvėmis važiavo  gaisrų gesinimo ir gelbėjimo automobilių kolona, o nuo 10 val. iki 17 val. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Ignalinos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje vyko „Atvirų durų diena“.  Į svečius atvykusius pasitikę pareigūnai supažindino su gaisrų gesinimo įranga, technika, ugniagesių tarnybos sąlygomis, konsultavo gaisrinės saugos klausimais.

Gegužės 5 d. Savivaldybės meras Laimutis Ragaišis šv. Florijono dienos proga aplankė ir pasveikino Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos  Ignalinos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnus ir Ignalinos rajono priešgaisrinės tarnybos komandų ugniagesius. Pabuvota rajono komandose Dūkšte, Meikštuose, Naujajame Daugėliškyje, Didžiasalyje, Mielagėnuose, Linkmenyse. Apžiūrėta  technika ir buities sąlygas. Ugniagesiams dėkota už atsidavimą ir atsakingą tarnybą. Linkėta sėkmės, saugumo ir kuo mažiau gaisrų. Merą lydėjo Viačeslavas Katyšovas, laikinai vykdantis Ignalinos rajono priešgaisrinės tarnybos viršininko funkcijas. 

 

parengė  Lina Kovalevskienė,
vyr. specialistė ryšiams su visuomene
Tel. (8 386) 51824, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt