*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Pilietiškumo pamoka

Pilietiškumo pamoka

Spalio 13 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje vyko pilietiškumo pamoka. Vyresniųjų klasių mokiniai kviesti dalyvauti savivaldybės tarybos veiklos, rinkimų simuliacijoje ir mokytis atstovauti Ignalinos rajonui. Renginį organizavo JKL (Jaunimas kuriantis Lietuvą) Ignalinos skyrius.

Susirinkusius jaunus žmones pasveikino savivaldybės meras Laimutis Ragaišis ir vicemeras Imantas Umbražiūnas. Jie džiaugėsi mokinių aktyvumu ir domėjimusi, kokiu būdu vyksta sprendimų priėmimas. Meras akcentavo pilietiškumo svarbą ir atsakomybę už savo šalį: ,,Visi dideli dalykai prisideda nuo mažų. Svarbu klausti ne ką man duos valstybė, o ką aš galiu padaryti dėl Lietuvos, dėl valstybės. Kaip aš myliu Lietuvą? Jūs naudojatės praeities kartų rezultatais, todėl turite ruoštis ir galvoti, ką patys nuveiksite ir paliksite...“. 

 

parengė  Lina Kovalevskienė,
vyr. specialistė ryšiams su visuomene,
Tel. (8 386) 51 824, el. p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt