*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Regionų forume

Regionų forume

Ignalinos rajono savivaldybės meras Laimutis Ragaišis spalio 10 d. dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotame, kartu su Vidaus reikalų ministerija ir Lietuvos savivaldybių asociacija organizuotame septintajame Regionų forume. Prezidentūroje diskutuota apie sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą, mokyklų tinklo išsaugojimą, švietimo paslaugų kokybę, savivaldybių galimybes investuoti ir kt. Antrojoje forumo dalyje vyko diskusija, skirta vietos ir nacionalinės valdžios bendradarbiavimui krašto apsaugos, civilinės saugos ir atsparumo didinimo srityse. Šalies vadovas palinkėjo, kad dar labiau stiprėtų bendradarbiavimas tarp centrinės valdžios ir savivaldos, kad drauge būtų siekiama bendro tikslo – stiprios, saugios ir laisvos Lietuvos.

Daugiau apie Regionų forumą: https://tinyurl.com/46het962

Lietuvos Respublikos Prezidento Kanceliarijos nuotr.