*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Savivaldybės etapo informatikos olimpiada

Savivaldybės etapo informatikos olimpiada

Gruodžio 15 dieną vyko savivaldybės etapo informatikos olimpiada. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi informatika, informacinėmis technologijomis, programavimu, gilinti ir plėsti dalykines žinias, ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokslinį kritinį požiūrį į technologijų kūrimą ir taikymą, programavimą, informacinę kultūrą. Svarbu surasti ir ugdyti gabius informatikai ir informacinėms technologijoms mokinius, aktyvinti informatikos mokytojų darbą.

Prizines vietas pasidalino Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokiniai -   I vietą iškovojo Nojus Šimkus (mokytoja Ingrida Kandratavičienė), II vietą – Matas Zabolevičius, III vietą – Domas Mickevič ( mokytoja Danguolė Meldžiūnaitė).

Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro metodininkė  Vita Bagdonienė