„Šeimos savaitė“ – sportas, kūryba ir muzika
Birželio 2–6 dienomis Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje vyko „Šeimos savaitė“ – renginių ciklas, skirtas stiprinti ryšį tarp mokyklos bendruomenės narių. Visą savaitę mokiniai, jų tėveliai, seneliai iri kiti artimieji buvo kviečiami į įvairias veiklas – nuo sportinių varžybų bei kūrybinių dirbtuvių ir muzikinių pasirodymų.
Renginių savaitė prasidėjo draugiškomis kvadrato varžybomis, kuriose jėgas išbandė 5–6 klasių mokiniai kartu su šeimos nariais.
Antradienį pradinukai su tėveliais dalyvavo jogos treniruotėje, kviečiančioje stabtelėti, atsipalaiduoti ir stiprinti sveikatą.
Trečiadienį visus suvienijo dailiojo rašto konkursas – proga prisiminti dailyraščio pamokas ir taisyklingai „raityti“ raides lietuvių, rusų bei anglų kalbomis.
Ketvirtadienį skambėjo muzika – vyko rytmetis „Muzikavimas su šeima“, kuris džiugino dainomis, šypsenomis ir nuoširdžia bendryste.
Penktadienis tapo tikru kūrybiškumo ir skonių šventadieniu. Kūrybinėse dirbtuvėse „Meistrauju su vaiku“ šeimos kūrė iš širdies, o kulinariniame užsiėmime „Gėlės iš žėlė“ – ir skaniai, ir estetiškai!
Kiekvieną rytą darželinukai kartu su šeimos nariais dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose „Skaitome, kuriame, sekame pasaką drauge“, kurie žadino vaizduotę ir stiprino emocinį ryšį tarp vaikų ir suaugusiųjų.
Savaitę vainikavo baigiamasis koncertas, kuriame pasirodė gimnazijos mokiniai ir jų šeimų nariai. Skambėjo dainos, eilės, juokas ir plojimai.
Iš viso „Šeimos savaitėje“ aktyviai dalyvavo 30 mokinių artimųjų. Gimnazijos direktorė Jelena Tumanovienė, įteikdama padėkas dailyraščio konkurso nugalėtojams bei aktyviai dalyvavusiems mokinių šeimų nariams, nuoširdžiai dėkojo „visiems ir kiekvienam“, o taip pat palinkėjo, kad kitąmet šis gražus renginys suburtų dar daugiau šeimų.
„Šeimos savaitė“ – tai ne tik smagūs renginiai. Tai bendrystės šventė, primenanti, kad mūsų gimnazija – tai didelė šeima, kurioje svarbus kiekvienas.