*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Smagios vaikų lenktynės!

Smagios vaikų lenktynės!

Birželio 18 d. Ignalinos žiemos sporto centre vyko smagios vaikų balansiukų, paspirtukų, dviračių lenktynės (I etapas).
Dalyvavo vaikai iš Ignalinos, Vilkaviškio, Vilniaus, Utenos, Kauno. Varžybos vyko kelių amžiaus grupių dalyviams: jauniausieji mynė trumpesnę trasą, vyresnieji įveikė ilgesnį atstumą.
Ypač sėkmingai pasirodė ignaliniečiai – jaunieji dviratininkai iškovojo net 21 medalį, o ir svečiai parsivežė medalių. Visiems dalyviams buvo įteiktos saldžios dovanėlės.
Į varžybas susirinko gausus būrys tėvelių, senelių, draugų. Oras nuostabus, nuotaikos puikios.
Dėkojame MB „Ospauda“ už numerių, plakatų, pakabukų gamybą.
Antrojo etapo laukiame liepos 16 d. Ignalinos žiemos sporto centre – kviečiame aktyviai dalyvauti!