Spalio 2-oji – Policijos, Angelų sargų diena!
Mieli policijos pareigūnai, darbuotojai,
Nuoširdžiai sveikinu Angelų sargų (Policijos) dienos proga. Dėkoju Jums už tarnystę žmonėms, už kasdienį pasiaukojimą ir budrumą, saugant mūsų bendruomenės ramybę, palaikant viešąją tvarką, užtikrinant saugumą. Jūsų tarnyba – nelengva. Ji reikalauja drąsos, ryžto ir nepalaužiamos ištikimybės priesaikai. Nepaisydami iššūkių, rizikos ir bemiegių naktų, visada esate šalia mūsų. Linkiu Jums stiprybės, sveikatos, vidinės ramybės ir žmonių pagarbos. Tegul tarnyboje lydi sėkmė ir Angelų globa, o namuose – šiluma, supratimas ir artimųjų meilė.
Gražios šventinės dienos!
Savivaldybės meras Laimutis Ragaišis