*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Svečiai iš Anykščių

Svečiai iš Anykščių
Spalio 3 dieną Ignalinoje lankėsi didelė grupė Anykščių rajono savivaldybės darbuotojų ir vadovų. Išvyka suplanuota Vietos savivaldos dienos proga ir skirta pasidalinti patirtimi ir stiprinti Utenos regiono savivaldybių bendradarbiavimą. 
 
Svečiai priimti Savivaldybės administracijos posėdžių salėje. Visus pasveikinęs meras Laimutis Ragaišis papasakojo apie Ignalinos kraštą, jo istoriją, gamtos ir kultūros paveldą, pristatė gyvenimo pasienio teritorijoje ypatumus bei savivaldybės veiklos prioritetus. Savivaldybės administracijos direktorius Vidas Kreivėnas pristatė skyrių vedėjus, aptarė projektinę veiklą, sudėtingą reikalingų specialistų pritraukimą. Aptartos dalyvaujamojo biudžeto naujienos, turizmo, švietimo, sveikatos apsaugos, žemės ūkio ir kitos savivaldybėms aktualios sritys, pasidalinta patirtimi bei įžvalgomis.
 
Laimutis Ragaišis ir Kęstutis Tubis apsikeitė Ignaliną ir Anykščius reprezentuojančiomis dovanomis. Po susitikimo anykštėnai  aplankė  Bitininkystės muziejų Stripeikių kaime ir savo kuktūrine veikla garsėjantį  Paliesiaus dvarą Mielagėnų seniūnijoje. 
 
 
parengė  Lina Kovalevskienė,
vyr. specialistė ryšiams su visuomene,
Tel. (8 386) 51 824, el. p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt