Sveikiname mokinius, mokytojus, tėvelius!
Mieli mokiniai, gerbiami mokytojai, tėveliai,
Nuoširdžiai sveikinu Jus visus Rugsėjo 1-oios – Mokslo ir žinių dienos proga!
Tai ypatinga šventė, simbolizuojanti naują pradžią, žinių troškimą, augimą ir bendrystę. Kiekvienais mokslo metais atsiveria nauji horizontai – tiek dar nedrąsiai į savo mokytoją ir bendraklasius žvelgiantiems mažiausiems mokinukams, tiek jau patirties sukaupusiems abiturientams, siekiantiems savo tikslų, svajonių.
Mieli mokiniai, būkite smalsūs, atkaklūs ir drąsūs. Tikėkite savimi, nes kiekviena diena – tai galimybė sužinoti, patirti, tapti geresniu, išmintingesniu žmogumi.
Gerbiami mokytojai – Jūsų rankose žinių šviesa ir vertybių dvasinis pamatas asmenybei auginti. Dėkoju už Jūsų kantrybę, atsidavimą ir prasmingą darbą, lydint kiekvieną mokinį tobulėjimo keliu.
Tėveliai, Globėjai, Jūsų palaikymas, rūpestis ir meilė vaikams – neįkainojami. Tegu ši kelionė būna kupina atradimų ir džiaugsmo, o bendras Jūsų indėlis – tvirta atrama jaunajai kartai.
Sėkmingų, kūrybingų ir įkvepiančių mokslo metų!
Ignalinos rajono savivaldybės meras Laimutis Ragaišis