Sveikiname!
Mieli Medicinos darbuotojai,
Jūsų profesinės dienos proga nuoširdžiai sveikinu visus Ignalinos rajone besidarbuojančius gydytojus, slaugytojus, jų padėjėjus, visus medicinos įstaigų darbuotojus.
Medikams nuoširdžiai dėkoju už kilnų ir pasiaukojamą darbą, rūpinimąsi kiekvienu žmogumi.
Jūsų rankose – ne tik pacientų sveikata, bet ir jų ramybė, viltis, gyvenimo džiaugsmas. Juk dažnai gydo ir geras žodis bei žvilgsnis.
Tegul Jums niekada nepritrūksta jėgų, kantrybės, atsidavimo, telydi jus nuoširdus pacientų dėkingumas ir šilti santykiai kolektyvuose, o šventinė diena lai atneša šilumos, gražių akimirkų ir pelnytą pagarbą.
Ignalinos rajono savivaldybės meras Laimutis Ragaišis