Sveikiname!
Mieli Ignalinos krašto žmonės,
Šv. Kalėdų laukimas – ypatingas laikas, kai visi skubame daug ką padaryti, užbaigti ir kartu norime stabtelėti, pažvelgti, kas pavyko, už ką turime padėkoti ar atsiprašyti. Šie besibaigiantys metai mums dovanojo daug džiugių akimirkų, švenčių, susitikimų, buvo ir išbandymų, sunkumų, ir prasmingų darbų bei planų.
Kviečiu džiugiai ir kūrybingai laukti švenčių, dalintis gerumu ir šiluma. Kurkime šventinę nuotaiką savo namuose, darbovietėse, pajuskime stebuklus mažuose dalykuose, džiaukimės bendryste, būkime vieni kitiems atidesni...
Dėkoju Jums už kraštą gražinančius ir garsinančius darbus, įdomius ir naudingus projektus. Tegul šventinis džiaugsmas aplanko šeimas, bendruomenes, tegul nelieka užmirštų, neaplankytų. Uždegime tuo džiaugsmu širdis ir tegul jo užteks kasdienybei, darbams, naujiems tikslams.
Džiugių šv. Kalėdų, taikių ir laimingų Naujųjų Metų!
Ignalinos rajono savivaldybės meras Laimutis Ragaišis