Sveikinimas
Mieli rajono gyventojai,
Sveikinu Jus su šviesiausia ir džiugiausia pavasario švente – šventomis Velykomis, Jėzaus Kristaus prisikėlimu. Vilties, tikėjimo ir atgimimo didis jausmas lai atveria mūsų širdis viskam, kas gražu ir gera. Linkiu Jums ir Jūsų šeimoms sveikatos, šilumos, santarvės ir mielų akimirkų kartu. Tegul šis įstabus gamtos ir žmogaus atsinaujinimo metas suteikia naujų jėgų ir įkvėpimo kurti, mylėti, daryti gerus darbus, augti dvasioje. Būkime vieni kitiems atrama, dalinkimės šiluma ir rūpesčiu. Tikėkime, kad šviesa, sielos stiprybė visada įveikia tamsą.
Džiaugsmingų ir viltingų šv. Velykų!
Savivaldybės meras Laimutis Ragaišis