Sveikinimas
Gerbiami pasieniečiai,
Nuo pirmojo Lietuvos pasieniečių dienos paminėjimo mus skiria 103 metai. 1922 m. tuometinis Lietuvos krašto apsaugos ministras Petras Šimkus pasirašė įsakymą kariuomenei, kuriuo įteisino profesinę pasieniečių dieną – birželio 29-ają. 1990 m. kovo 11 d. atkūrus nepriklausomybę, ši profesinė šventė minima nuo 1999 metų.
Tad nuoširdžiai sveikinu Jus Pasieniečių dienos proga!
Visos bendruomenės vardu dėkoju už atsakingą tarnybą, ištikimybę priesaikai, bendruomeniškumą. Jūsų kasdienis darbas saugant valstybės sienas reikalauja ne tik profesionalumo, bet ir drąsos, ryžto, ištvermės. Esate pirmoji valstybės gynybos linija – budrūs, pareigingi ir visada pasiruošę apsaugoti.
Visiems pareigūnams, darbuotojams, pasienio tarnybos veteranams linkiu stiprios sveikatos, ištvermės ir sėkmės asmeniniame gyvenime. Tegul Jus lydi žmonių pagarba, o šventinės akimirkos primena, kokią svarbią misiją vykdote.
Ignalinos rajono savivaldybės meras Laimutis Ragaišis