Sveikinimas
Spalio 1-oji – Pagyvenusių žmonių diena
Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga nuoširdžiai sveikinu visus mūsų krašto senjorus, kūrusius ir kuriančius istoriją, kultūrą, gerovę. Džiaugiamės Jūsų optimizmu, patirtimi ir išmintimi, gražiomis veiklomis. Nugyventi metai, surastos ir suprastos tiesos, patirtis – tai gražus ir vertingas turtas, kuriuo galite didžiuotis. Perduokite tai jaunajai kartai. Linkiu Jums geros sveikatos, šviesių minčių ir artimųjų meilės. Simboliška, kad būtent šiandien naujus mokslo metus pradeda Ignalinos trečiojo amžiaus universitetas. Sveikinimai jo vadovams, veiklų organizatoriams ir dalyviams.
Ignalinos rajono savivaldybės meras Laimutis Ragaišis