*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Easy read Sign language
Paieška
Facebook Instagram

Tarybos posėdyje

Tarybos posėdyje

Šiandien  Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdyje prisistatė Ignalinos rajono savivaldybės sveikatos centro direktorius Algirdas Miklyčius. Jis pareigas pradėjo eiti nuo liepos 1 dienos, laimėjęs konkursą į minėtas pareigas.

 Algirdas Miklyčius yra medicinos gydytojas, kilęs iš Aukštaitijos regiono. Dirbo farmacijos įmonėje, 10 metų vadovavo Varėnos ligoninei. Dirbant Varėnoje, kur situacija buvo sudėtingesnė, palyginti su Ignalinos rajono gydymo įstaiga, pavyko stabilizuoti ir išlaikyti ligoninės veiklą. Vadovas  tikisi, kad jo vadovavimas įstaigai duos teigiamų rezultatų ir Ignalinoje. 

Savivaldybės meras Laimutis Ragaišis tarybos vardu palinkėjo sėkmės vadovui.