Vaikų sporto šventė!
Rugpjūčio 20 d. Ignalinoje praūžė trečios vaikų balansiukų, paspirtukų, dviračių lenktynių varžybos. Susirinko apie 70 dalyvių iš Vilniaus, Panevežio, Utenos, Kauno ir net iš Klaipėdos.
Dėkojame visiems, kas prisidėjo prie šios šventės: „Smaližiaus“ furgonėliui – už nemokamus ledus dalyviams, Juliui Lukijanskui – už nemokamą batutą vaikams, kuris papuošė dieną ir vaikams suteikė džiaugsmo, „O spauda“ – už gražius numerius ir plakatus, Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centrui – už medalius ir guminukus, Ignalinos sporto klubui „Vikingas“ ir Inai Češulytei – už dovanas dalyviams, taip pat nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, tėveliams, seneliams, treneriams.
Iki kitų susitikimų!