Vidiškių gimnazijos informacija
Mokslo metų dienoms bevejant vienai kitą ir besiartinant taip laukiamoms atostogoms, birželio 20 dieną Vidiškių gimnazijos bendruomenės nariai rinkosi į gimnazijos aktų salę, kad pagerbtų tuos, kurie visus mokslo metus uoliai krimto mokslus, aktyviai dalyvavo popamokinėje veikloje, bandė save rajono ir respublikos konkursuose ir olimpiadose.