*alt_site_homepage_image* Ignalinos rajono savivaldybė
Paieška
*alt_site_homepage_image*
lt
lt en
Facebook Instagram

Gauti paraiškų vertinimo rezultatai

Gauti paraiškų vertinimo rezultatai

Ignalinos rajono savivaldybės administracija 2023 m. kovo mėn. teikė paraišką gauti hibridinio (nuotolinio) mokymo įrangą Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklai.

Šiandien iš Nacionalinės švietimo agentūros gauta džiugi žinia – baigus paraiškų vertinimą pagal projekto „Skaitmeninė švietimo transformacija („EdTech“)“ (Nr. ŠMSM-V-004-0001) bendrojo ugdymo mokyklų atrankos hibridinio (nuotolinio) mokymo įrangai gauti aprašą, paaiškėjo, kad Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklai skirti 3 hibridinės įrangos komplektai.

Tikimės, kad gauta įranga padės sklandžiau organizuoti ugdymo procesą ir palengvins darbą. Vaikams susirgus ar dėl kitų priežasčių neatvykus į mokyklą, dalis tėvų pageidauja tęsti ugdymą, prašo užduočių; tokiais atvejais būtų noriai jungiamasi į nuotolines ugdomąsias veiklas. Esant nuotolinio mokymo įrangai, ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai ne tik kartu atliktų užduotėles, bet ir neatitrūktų ir nuo grupės socialinio gyvenimo, galėtų toliau bendrauti su bendraamžiais, kas yra labai svarbu – juk ilgai darželio nelankęs (pvz., dėl ligos) vaikas sugrįžęs dažnai iš naujo patiria adaptacinį laikotarpį.

Nuotolinio mokymo įranga būtų naudojama ir visuotiniams susirinkimams, pasitarimams – vienu metu galėtų dalyvauti ir bazinės mokyklos, ir skyriaus pedagogai.

 

Rita Gasiukevičienė,
Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė,
projekto „Skaitmeninė švietimo transformacija („EdTech“)“ koordinatorė savivaldybėje
tel. (8~386) 39145, el. p. rita.gasiukeviciene@ignalina.lt

Daugiau apie projekto įgyvendinimą savivaldybėje skaitykite čia: https://ignalina.lt/svietimas/projektai.-programos/projektas-edtech/597